טיפול און ליין (טיפול מרחוק)

גמילה מהתמכרות לעישון

גמילה מעישון בתהליך קצר

התמכרות לסיגריות הינה אחת ההתמכרויות השכיחות ביותר בעולם המודרני. NLP ודמיון מודרך הן שיטות טיפוליות חדשניות, אשר מעניקות הסבר עמוק לתופעה, כמו גם פתרון לטיפול שורש בבעיה.

התמכרות נוצרת מכאב ויוצרת כאב.

התמכרות היא מצב שבו נלקחת השליטה מידיו של האדם. במקורה, מטרתה להקל על התמודדות רגשית כלשהי. האדם המכור, בוחר לנקוט, באופן עקבי, בדפוס התנהגות מסוים, אשר מקהה את תחושותיו ביחס למציאות שמקיפה אותו. לאחר מכן, המכור מפתח תלות באותה התנהגות ויוצר מעגל קסמים שקשה לשבור. התלות היא קודם כל רגשית-התנהגותית ולאחר מכן, גם פיזיולוגית. כלומר, האדם תלוי, בראש ובראשונה בדפוס ההתנהגות של העישון, המסייע לו להדחיק את הקשיים הרגשיים המציפים אותו. בדרך זו, הוא יוצר בעיה נוספת, פיזיולוגית מטבעה, שמכבידה עליו. כך, למעשה, נוצר הפרדוקס – האדם, שמלכתחילה בחר לנקוט בפעולת העישון על מנת לשלוט על הקונפליקטים הרגשיים שהציקו לו, מאבד את השליטה הן על פעולותיו והן על רגשותיו.

גמילה מהתמכרות לעישון – כדי לטפל בגוף, יש לטפל בנפש

אם ברצונו של אדם להיגמל מעישון באופן מהיר, עליו, תחילה, להבין את מקור התחושות הקשות אשר מניעות אותו לעשן. מרגע שעשה זאת, הוא יוכל, להתחיל לאחוז בחזרה במושכות השליטה על רגשותיו ועל גופו.
בתהליך גמילה מהתמכרות לעישון בן מספר מפגשים, בשיטות דמיון מודרך ו- NLP , ניתן למצוא את הסיבה הראשונית שעוררה את הצורך בעישון, לאמץ התנהגות חדשה שתהווה תחליף לפעולת העישון ותהיה מהנה ובעלת ערך רב יותר ממנה, וללמוד לזהות את המצבים בהם יש צורך להשתמש בה, על מנת להיגמל.
טיפול ב-NLP ודמיון מודרך מאפשר ב-95% מהמקרים גמילה מעישון באופן מוחלט. תיקחו את השליטה חזרה לידיים. אבל הפעם בדרך הנכונה.

אם גם אתם מעוניינים להיגמל מהתמכרות לעישון ולבצע שינוי בחייכם, לחיות חיים בריאים ומאוזנים יותר, אתם מוזמנים ליצור עימי קשר ואשמח להוביל אתכם לעבר הגשמת מטרה זו.

מרים שביט
052-3396293
miriam3042@gmail.com

טיפולים נוספים