טיפול און ליין (טיפול מרחוק)

זוגיות נכונה באמצעות כלי NLP ודמיון מודרך

אפשר להגדיר את קסמה של זוגיות בכל כך הרבה דרכים שונות, אך בסופו של דבר רובינו רוצים להאמין כי זוגיות היא תהליך טבעי המתרחש מעצמו ונועד לחבר בין שני אנשים אשר משלימים אחד את השני. וכאשר אדם מרגיש שלם יותר עם עצמו, הוא גם מאושר יותר. לעומת זאת, אנשים אשר אינם נמצאים בזוגיות, מרגישים לעיתים בודדים גם כאשר הם נמצאים בחברה מכיוון שהזוגיות היא קשר עמוק ואינטימי יותר שקשה למצוא לו תחליף.

זוהי נקודת המוצא הקלאסית, שלא לומר רומנטית, אך היא גם מצומצמת למדי ומתעלמת מהיסוד החשוב ביותר של הזוגיות, התקשורת בין בני הזוג והיכולת להיפתח ולהביע רגשות באופן מדוד (ולא מתוך סערת רגשות). תקשורת פתוחה וכנה בין בני זוג היא המפתח להצלחה של כל זוגיות טובה, וזהו ממש לא דבר המובן מאליו : בני זוג רבים מגיעים עם "נדוניה" של סולם ערכים, תחושות ואמונות לגבי האופן בו העולם צריך להתנהל מבלי לקחת בחשבון שאצל בן הזוג השני הדברים עשויים להיות שונים לחלוטין (החל מסדרי עדיפויות לניצול הזמן הפנוי ועד חשיבות הקריירה והערך לכסף).

לכן, בראש ובראשונה, כל צד צריך לדעת כיצד להקשיב לבן הזוג השני ולקבל את רצונותיו והעדפותיו גם במחיר של ויתור אישי, כל זאת ברוח טובה ומתוך תחושה של כבוד הדדי. שנית כל, מי שנכנס למערכת יחסים בפעם הראשונה בחייו ובמיוחד מי שבדרך כלל זקוק פחות לחברה של אנשים אחרים ("זאב בודד"), עשוי לגלות כי הצורך להיות בקשר אינטנסיבי כמעט ללא הפוגה הוא לעיתים החלק המאתגר ביותר בקשר.

טיפול בזוגיות – אתם לא לבד

החדשות הטובות הן שקשיים בתקשורת זוגית כגון ריבים וכעסים אשר להם נלווית לעיתים תחושת אשמה הם נפוצים מאוד. גם פחד מפני נטישה של בן הזוג שאולי יכעס ויעזוב אותנו בפתאומיות היא תחושה לא נעימה, אך מוכרת מאוד.

באמצעות הכלים הנכונים של שיטת NLP ובמיוחד תקשורת מקרבת, ניתן להתגבר על חלק גדול מן הקשיים הללו ולהגיע לזוגיות מאושרת, ארוכה ובריאה. באמצעות התקשורת המקרבת, אנו לומדים כיצד להשתמש בדיבור על מנת ליצור אווירה חיובית ונינוחה תוך כדי שאנו מצליחים להנמיך את סף הרגשות השליליים ולהתגבר עליהן גם כאשר עולה בנו תחושה שאנחנו עוד שנייה מתפוצצים…

כמו כן, בעזרת אימון ותרגול של דמיון מודרך שהוא אלמנט מפתח נוסף ב – NLP, ניתן להפריד בין האמונות והערכים הקיימים אצלנו בנוגע לזוגיות לבין האופן בו אלו מתבטאים בפועל. רק לאחר שניפטר מכל אותן עכבות, נוכל להיכנס אל הזוגיות בלב שלם ולהשקיע את עצמנו בתוכה מבלי לחשוש.

אם ברצונכם לעשות שינוי אמיתי בחייכם ובזוגיות בפרט, התקשרו עכשיו לקביעת פגישה 052-3396293

טיפולים נוספים