טיפול און ליין (טיפול מרחוק)

טיפול באלרגיות

רבים מאתנו מכירים אנשים שהם אלרגים , יש מי שהוא אלרגי לחלב פרה, ויש מי שהוא אלרגי לאבק, ויש מי שהוא אלרגי לחתולים, וכך הלאה והלאה. אלרגיה היא בעצם תגובה קיצונית של הגוף הנגרמת עקב תקלה במערכת החיסון שאינה מסוגלת להתמודד עם גורמים אלרגנים שונים. כאשר אדם הוא אלרגי לחלב הגורם האלרגני חודר לגופו דרך הדם, וכאשר האדם אלרגי לאבק הגורם האלרגני חודר אצלו דרך האף, וכאשר האדם אלרגי לעקיצת דבורה הגורם האלרגני חודר אצלו דרך העור.

לצאת מהאלרגיות?

מפגש אחד של טיפול מציל חיים !

התקשרו עכשיו לקביעת פגישה 052-3396293

חשוב להבהיר שתמיד יהיה יחס ישיר בין סוג התגובה האלרגנית ומאפייניה לבין סוג האלרגן, אופן כניסתו לגוף וכמות האלרגן שחדרה לגוף. הרפואה המודרנית מכירה לא מעט אלרגנים כמו אבק, סוגי מזון שונים, חומרים שונים כמו מתכות, לאטקס וכימיקלים למינהם, תרופות למינהם, עקיצות של בע"ח , אבקני פרחים ועוד ועוד.

אילו אלרגיות נפוצות היום

אלרגיות לסוגי מזון שונים – אלרגיות לחלב אלרגיות למוצרי מזון המכילים גלוטן הנמצא במוצרי מזון רבים.
אלרגיות בעור המתבטאות בגירודים, ודלקות עור שונות.
אלרגיות שמתפתחות עקב נשימה של האף ומתבטאות בעיטושים, נזלות, וקוצר נשימה.
אלרגיות בעיניים, שיוצרות עיניים דומעות, עיניים אדומות, ועיניים מגרדות.

טיפול באלרגיות

עכשיו לאחר שאנו יודעים מהן אלרגיות כדאי לברר כיצד מתבצע טיפול אלרגיות.
טיפול באלרגיות באמצעות תרופות שמשפיעות על התסמינים האלרגנים.
טיפול מניעתי – האדם האלרגני נמנע מלחשוף את עצמו לגורם האלרגני וכך הוא מונע מעצמו סבל וכאבים הנגרמים עקב התסמינים האלרגנים.
טיפול באלרגיות באמצעות שיטות טיפול אלטרנטיביות- יש כאלו שיעדיפו לטפל באלרגיות שלהם באמצעות שיטות  שונות כמו דיקור סיני, נטורופתיה, דמיון מודרך ו-NLP, ועוד.

אנשים הסובלים מאלרגיות, יכולים לבחור להם את שיטת הטיפול המתאימה להם, יש כאלו שיבחרו את שיטת הטיפול השייכת לרפואה הקונבנציונאלית, ויש כאלו שיעדיפו לנסות דווקא שיטת טיפול כמו דיקור סיני או NLP השייכת דווקא לרפואה האלטרנטיבית.

טיפולים נוספים