טיפול און ליין (טיפול מרחוק)

טיפול במחלות פיזיולוגיות

טיפול במחלות פיזיולוגיות באמצעות רפואה המשלימה

היום בעידן שבו רפואה קונבנציונאלית ורפואה משלימה חיים בכפיפה אחת, יש לא מעט אנשים שמחליטים לנסות לטפל במחלות הפיזיולוגיות שלהם לא רק באמצעות הרפואה הקונבנציונאלית אלא גם באמצעות הרפואה המשלימה, כאשר ברור שטיפול ברפואה משלימה לצד טיפול ברפואה קונבנציונאלית הוא הנוסחה הטובה ביותר לטיפול במחלות פיזיולוגיות ובעיות רפואיות שונות.

כך למשל אנשים שסובלים מבעיות מעיים (אולקוס, קוליטיס) יכולים היום לקבל טיפול קונבנציונאלי ויחד עם זאת ניתן לפנות לטיפולים אלטרנטיביים שונים בינהם: דיקור סיני, שיאצו, טיפול בדמיון מודרך, NLP וכו' .

טיפול בקוליטיס, טיפול במחלות מעיים

יש לציין כי מחלת הקוליטיס, שהיא סוג של דלקת במעי, זוהי מחלה ששכיחותה נמוכה והיא נפוצה בעיקר אצל יהודים אשכנזים, ויש לא מעט חולים שמנסים לטפל בה טיפול משולב שמשמעותו טיפול בקוליטיס הן באמצעות הרפואה הקונבנציונאלית והן באמצעות הרפואה האלטרנטיבית על גווניה.

טיפול בכאבי ראש , מיגרנות

דוגמא נוספת לשילוב של טיפול אלטרנטיבי היא כאבי מיגרנות , שהם כאבי ראש עוצמתיים שבעקבותיהם אנשים נמנעים מחשיפה לאור, ומתקשים בתפקוד היומיומי. כמובן שאלו החושדים כי הם סובלים מכאבי מיגרנות מחויבים לגשת קודם למערכת הרפואה הקונבנציונאלית אשר תשלול ממצאים רפואיים אחרים ותאבחן במדויק את הבעיה הרפואית, ורק לאחר אבחון כזה ניתן יהיה לשלב טיפולים אלטרנטיביים כמו דיקור סיני, צמחי מרפא או דמיון מודרך ו-NLP.

טיפול בפסוריאזיס

סוג נוסף של מחלות פיזיולוגיות שניתן לטפל בהן בטיפולים אלטרנטיביים הן מחלות עור, כמו פסוריאזיס, (שאליה במקרים רבים מתלווה גם דלקת פרקים) אילה לרוב מחלות אוטואמוניות, שחובה לבדוק אותן קודם כל במערכת הרפואה הקונבנציונאלית, ולקבל גם טיפול קונבנציונאלי אך יחד איתו אפשר לשלב טיפול אלטרנטיבי מוצלח ויעיל . מחקרים אחרונים הוכיחו כי טיפול בדמיון מודרך וnlp יעיל מאוד למחלות מסוג זה.

 

אלו הם כמה דוגמאות למחלות פיזיולוגיות שניתן לטפל בהן לא רק באמצעות הרפואה הקונבנציונאלית אלא גם באמצעות הרפואה האלטרנטיבית, על רבדיה השונים יש מי שיטפל בהן באמצעות NLP ודמיון מודרך, יש מי שיטפל בהן באמצעות צמחי מרפא, או דיקור סיני וכך הלאה והלאה.

אם גם אתם מעוניינים לעשות שינוי בחייכם, לחיות חיים בריאים ומאוזנים יותר, אתם מוזמנים ליצור עימי קשר ואשמח להוביל אתכם לעבר הגשמת מטרה זו.

 

 

טיפולים נוספים