טיפול און ליין (טיפול מרחוק)

טיפול בפוביות

טיפול בפוביות בשיטת ה- NLP והדמיון המודרך הינו טיפול קצר טווח, יעיל מאוד אם לא הגישה היעילה ביותר הנמצאת כיום. הסיבה לכך היא שהטכניקות של ה-NLP מסייעות למוח לקבל תכנות מחדש, חשיבה חדשה והתנהגות חדשה לאור הטריגרים המפעילים את אפקט הפחד אצל האדם.

הפוביה משבשת לך את החיים?
תכנות מחדש של התת מודע !
התקשרו עכשיו לקביעת פגישה 052-3396293.

טיפול בפוביות כתוצאה מטראומה

אהוד הוא פקיד בנק. בוקר אחד הוא מוצא את עצמו מול שודד, או יותר נכון מול אקדח המכוון אליו. אהוד לא עושה דבר ורק בוהה בקנה המתכת השחור בעל הלוע האפל. הוא לא קרה את פני השודד וכל אותו הזמן הוא מעביר כסף לתוך השק אך עיניו ממשיכות להיות מקובעות על הקנה. כל אותו הזמן הוא חשב על אשתו ועל שני ילדיו. בסופו של דבר השודד הסתלק ואהוד נותר ללא פגע. סוף טוב? לא כל כך. הימים חלפו ואהוד התחיל להיות מודאג כל הזמן. התחילו להיות לו סיוטים בלילות. הוא לא יכול היה להימנע מלחשוב על השוד, להריץ את אותו "סרט" שוב פעם ושוב פעם. הוא חש חוסר מנוחה גדול בכל משך זמן העבודה בבנק. הוא התחיל לפחד שישדדו אותו שוב, שיחטפו אותו או גרוע מכך. בסופו של דבר הוא היה מוצף לעיתים קרובות שכן הפחדים החלו להתקיף אותו בעוצמה גדולה יותר ויותר ולעיתים קרובות יותר. אז אהוד הבין שהוא חייב לעבור טיפול בפוביות שלו. הטיפול בפוביות בשיטת ה – NLP שינה את חייו והחזיר אותם למסלולם.

טיפול בפוביות שאינן תוצאה של טראומה

אחת המטופלות שלי בעבר, פנתה אלי משום שרצתה לקבל טיפול בפוביות. היא אמרה שהיא מאוד מפחדת מקרינה של מכשירים. בגלל זה אין לה פלאפון וגם לא מיקרוגל. היא נמנעת מקרבה אל מכשירים חשמליים רבים ואפילו הפסיקה לנהוג ברכב משום שלא יכלה להתרחק ממכשיר הרדיו בזמן שהיא נוהגת. למעשה, היא סיפרה שהכל התחיל מכך שהיא קראה ידיעה מאוד מפחידה בעיתון על אודות הקרינה של הטלפונים הסלולאריים. בעוד אנשים אחרים אשר לוקחים ברצינות אזהרות מעין אלו ומתחילים להשתמש בפטנטים מרחיקי קרינה אלקטרומגנטית כגון אוזניה, או כפתור אנטי קרינה, אצל אותה מטופלת
הדבר הפך לפוביה. פוביה שאילצה אותה לשנות באופן מוגזם דברים רבים בחייה.

טיפול בפוביות הוא קצר והוא עובד. זה הזמן להיפטר מהפחדים.

אם גם אתם מעוניינים לעשות שינוי בחייכם, לחיות חיים בריאים ומאוזנים יותר, אתם מוזמנים ליצור עימי קשר ואשמח להוביל אתכם לעבר הגשמת מטרה זו.

מטופל שהשתחרר מפוביה בזמן קצר:

הגעתי למרים עקב חרדה לא מוסברת מבדיקות דם. רק המחשבה על הבדיקה הפחידה אותי ושיתקה אותי בכל הגוף.

סבלתי מהזעת יתר, במיוחד בגב. בתהליך קצר של עשרה מפגשים, מרים אבחנה את מקור החרדה שנבע מחוויה טראומטית בילדותי במעמד קבלת הזריקות בבית הספר.

היום בתור אדם בוגר יכולתי ,בעזרת הטכניקות, לבחון את הפחדים מהילדות ולהבין שבמעמד זה נוצרו אמונות אשר מנעו ממני להיבדק בבדיקות דם ולטפל בעצמי.

אין לי ספק שללא הטיפול, לא הייתי נבדק ומטופל עד היום.

תודה ענקית, א'.

מאמרים נוספים בנושא טיפול בפוביות:

טיפולים נוספים