טיפול און ליין (טיפול מרחוק)

ייעוץ עסקי זה לא מה שחשבתם

שמי מרים שביט ואני מנחה בכירה ב – NLP ודמיון מודרך. אני מנחה אנשים למצויינות בכל תחום בחייהם.
שנים רבות אני עוסקת בטיפולים בגוף ובנפש.
במשך השנים העסק שלי לא התרומם. תמיד התייעצתי עם חברים, עם יועצים עסקיים, עם מט"י, עם מאמנים עסקיים ומכל אחד קיבלתי תוכניות עסקיות וסל של עצות מצויינות, אך תמיד מצאתי תירוצים לאי עשייה: ילדים קטנים, בעל שעובד שעות מרובות, אני צריכה להיות יותר בבית…….
בכל השנים הרגשתי לא מסופקת מהאחרים, כמובן.
עם הזמן היו גם איתותים רפואיים, אך אני, שעד אז חשבתי שאני שולטת במצב, חוויתי חוסר שביעות רצון ולא מצאתי את עצמי.
יום אחד נחשפתי לתחום הטיפול ב- NLP ודמיון מודרך , נרשמתי לקורס ואז התחיל השינוי בחיי. הלימודים ריתקו אותי, חיכיתי בקוצר רוח לשיעור הבא, ועם חלוף הזמן הרגשתי מעין כיוונון מחדש של חיי.
בהדרגה הגעתי לתובנה שאם אתה רוצה להצליח בעסקים, אתה חייב להיות מוכוון מטרה, לדעת לאן אתה צריך להגיע ולאילו יכולות אתה זקוק על מנת להגיע למטרה, ובעיקר, עליך לעשות שינוי באמונות, בהרגלים ובערכים.
לימוד שיטת ה- NLP והדמיון המודרך סיפק לי את כל הכלים הדרושים לשינוי פנימי דרמטי ואז גם הבנתי שהפתרונות לא יבואו מייעוץ חיצוני, שכל הפתרונות מצויים בתוכי. והפכתי להיות היוצרת העסקית של חיי.
השינוי הפנימי שאני עברתי הכשיר אותי לסוג אחר של טיפול באנשים.
היום אני מלווה אנשים בתהליכים פנימיים שלהם, אני מחזקת אותם וכל אחד מוצא לעצמו את הדרך הנכונה לו על מנת להצליח בגדול.
יש אנשים שצריכים ייעוץ עסקי, ליווי לתהליך עסקי, יש אחרים שזקוקים לתהליך של שינויים בזוגיות, יש התמודדויות עם בעיות פיזיולוגיות כגון מיגרנות, נדודי שינה, אכילה רגשית, כאבי גב וכו', שנובעות מחוסר כיוונון של עצמם עם עצמם,

הפתרון האמיתי הוא כיול מחדש, ולזה ניתן להגיע בעזרת הכלים של ה- NLP ו דמיון מודרך.
המיוחד בשיטה זו הוא שהשינוי נעשה ברמת התת מודע, ללא שיעורי בית ומשימות, הטיפול הוא קצר מועד ואורך מספר חודשים בלבד, והתוצאות הן לכל החיים.
השילוב של התהליכים הפנימיים שעברתי ושל ארגז הכלים שקיבלתי מלימוד השיטה מאפשר לי כעת לעזור בצורה מיטבית למטופלים שלי.

אם גם אתם מעוניינים לעשות שינוי בחייכם, לחיות חיים בריאים ומאוזנים יותר, לקבלת ייעוץ עסקי ואבחון אתם מוזמנים ליצור עימי קשר ואשמח להוביל אתכם לעבר הגשמת מטרה זו.

טיפולים נוספים