טיפול און ליין (טיפול מרחוק)

אודות

בעידן המודרני, בו חיינו עמוסים ואינטנסיביים, אנו מחפשים פתרונות מהירים לבעיותינו.
רבים מהסובבים אותנו סובלים מבעיות קשות, כגון: חרדות, דיכאונות, פוביות, טראומות, התמכרויות, תלות, ביטחון עצמי מעורער. דמיון מודרך ו – NLP הם הפתרון האמיתי לבעיותינו.

שמי מרים שביט ואני מנחה בכירה ל- NLP ודמיון מודרך.

אני עוסקת בטיפול מזה 25 שנה ובשנים האחרונות בחרתי להתמקד בשיטות המדוברות.
נחשפתי לשיטה מיוחדת זו בתקופה מטלטלת בחיי. בעזרת דמיון מודרך ו- NLP הצלחתי לחולל שינוי מדהים – להיות קשובה יותר לעצמי ולחזק את תחושת הביטחון, באופן שהשפיע ישירות גם על בריאותי. מן המשבר עלו שאלות בדבר "הכיוון הנכון בחיים" .מה שבסופו של דבר אפשר לי לפתוח בקריירה מקצועית חדשה.

במהלך חיפושיי אחר כלים מתאימים, הגעתי לשיטות בהן אני מתמחה כיום: רכשתי את השכלתי –
NLP MASTER PRACTITIONER במכללת רטר (בחסות אוניברסיטת חיפה), ואני מנחה מומלצת מטעם המכללה. בנוסף, שימשתי כאסיסטנטית במכללה.

במהלך הקורס הוכשרתי לעסוק בשיטת ה – NVC תקשורת מקרבת (תקשורת לא אלימה) ובשיטת "מוח אחד".

במהלך חוויית הלימודים, נוכחתי לגלות כלים שמאפשרים להנחות אנשים לחולל שינוי מכונן בחייהם, בפרק זמן קצר יחסית. כל זאת, תוך הטמעת הרגלים חדשים, באמצעותם ניתן להמשיך ולהתקדם בתהליך השינוי, גם ללא ליווי מקצועי צמוד.

במקביל, הבנתי, כי היתרון היחסי הגלום בשילוב שלוש השיטות, בא לידי ביטוי ביכולתי כמטפלת לאבחן בדיוק המרבי את המעצורים בהם נתקל המטופל ולקיים את הטיפול, תוך השקעה מינימלית מצידו.

בפועל, מדובר בסדרת מפגשים, במהלכה מתקיים אבחון של הבעיה או הקושי ונבנית תוכנית עבודה אישית, הכוללת טכניקות ייחודיות המותאמות לכל אחד ואחד.

מדובר בטיפול חדשני, שמתאים לכל אחד, עם תוצאות ממוקדות, המושגות תוך זמן קצר ונשארות לטווח הארוך. דמיון מודרך ו-NLP פועלים ישירות על התת מודע שלנו. צמד מילים זה, מכיל בתוכו את חוויות וזיכרונות חיינו, המשפיעים על התנהגותנו בהווה ועל הדרך בה אנו רואים את העתיד. שילוב ייחודי בין העוצמה של דמיון מודרך לבין NLP, מאפשר לחולל שינוי בר-קיימא בגורמים המשבשים את חיינו ומעכבים אותנו מצמיחה, מימוש עצמי, הצלחה ואושר. שינויים אלו יביאו לשיפור משמעותי באיכות חיינו.

אם גם אתם מעוניינים לעשות שינוי בחייכם, לחיות חיים בריאים ומאוזנים יותר, אתם מוזמנים ליצור עימי קשר ואשמח להוביל אתכם לעבר הגשמת מטרה זו.

מרים שביט – הקליניקה במרכז
052-3396293
miriam3042@gmail.com

מרים שביט

מרים שביט

טיפולים נוספים